LÁSKA JE KOUZELNÁ A POMSTA JE SLADKÁ :)

ZDE HODNOCENÍ BLOGŮ ---Tady Hodnocení TS 2/3 komixy
Chceš spřátelit???SEM!!! :)
Pravidla ZDE!! pro sbé :))

TT-Co by se stalo,kdyby.....

13. února 2012 v 19:30 | Tý Nuš |  ♠ Téma týdne ♠
Po delší době tu máte ode mě Téma týdne
Tak klik C.č ať si ho můžete přečíst a zanechte komentíky :))Co by se stalo,kdyby..... Hitler vyhrál všechny války a ovládl celou planetu?
Téma které se týká Hitlere,nacistů,2.světové válka a všeho kolem....... mě strašně baví,rozhodě je neobdivuju ale baví mě se dozvídat co se vlastně v tu dobu dělo a jaké měl vlastně Hitler a jeho stoupenci cíl.....

Myslím si že kdyby Hitler vyhrál váklu s V.Británií a Ruskem,žily bychom dnes úplně jinak...Většina z nás by zřejmě nebyla ani na světě,protže dnes je hodně především cikánů a dalších menšin.Hitle byl razantně proti cikánům,židům a dalším.....
Hitler a jeho stoupenci byly krutí a neměli s nikým slitování ani s dětmi,o to ví je to strašný když si představíte malé třeba 3 lété dítě jak ho posílají na smrt do takzvaného plynu!!! Proč ho tam posílají??Proč chtějí zabít nevinné malé ditě které za nic nemůže??Proč?Proč?Proč??
Protože bylo jného náboženství,protože bylo jiné rasy,prtože neodpovídalo Árijcům(arijec-pravý němec,blond valsy,sportovec,modré oči.....)
Mohlo to malé ditě za to že nějaká fašistiká svině si hrála na nejmocnějšího muže světa??NE NEMOHLO!!
Kdyby tu byl i dnys Hitler,žily bychom v koncentračních táborech nebo na skládke a živily bychom se odpadky.......
Zajímalo by mě čím dokázal aby ho všichni poslouchali,za začátku jim sliboval ale proč už ho pak nepřestali poslouchat když vyděli co je zač,když věděli že zabíjí nevinné??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama