LÁSKA JE KOUZELNÁ A POMSTA JE SLADKÁ :)

ZDE HODNOCENÍ BLOGŮ ---Tady Hodnocení TS 2/3 komixy
Chceš spřátelit???SEM!!! :)
Pravidla ZDE!! pro sbé :))

TT- Měsíc

29. července 2012 v 12:34 | Tý Nuš |  ♠ Téma týdne ♠
Páni! Já už TTéčko nepsala hodně dlouho :D
MENŠÍ INFO: Nojo no.... nemám moc čas přemejšlet nad blogem,mám teď spoustu problémů,kuli tomu jsem se taky o pár dní vrátila dřív z tábora. Mohla sjem tam ještě pár dní zůstat s vedoucíma protože je znám dlouho a jsou to kamarádi ale musela jsem se vrátit :/ I tak můj návrat byl zbytečný protože jsem vůbec nic nezvládla vyřešit.... Pokud to nevyřeším a zkončí to jak nejhůř bude moct tak z toho akorát budu mít problémy a to dost velké. A né jenom já... Jsem z toho pořádně na nervy.... Všechny moje průsery jaký jsem kdy udělala( a to že jich bylo hodně) byli oproti tomuhle prkotina.... A všechno kuli jednomu úžasnýmu klukovi..... Na začátku prázdnin jsem s ním chodila ale nemělo to velkou budoucnost.... myslela jsem si že sjems e zamilovala ale ne.. on taky ne,rozešli jsme se v dobrý a zůstali nejlepší kamarádi. Lepšího kámoše než je tenhle jsem nikdy neměla. A právě kuli tomu že jsme skvělí kamarádi sjems e musela vrátit :/ To je ale prostě na dlouhé povídání a teď už to Téma týdne :)

TT:

Nevím co přesně k tomuhle napsat,snad jen to že bez Měsíce by tenhle svět nebyl takovým jakým je teď. Jednou jsem tak brouzdala po netu a zjistila že před více než 4,5 miliardami let pokrýval povrch Měsíce tekutý oceán magmatu.
Nejkrásnější ( alespoň pro mě) je když nastane zatmění. Je to úžasný.... Zatmění nastávají jen když jsou Slunce, Země a Měsíc v jedné přímce.

Tenhle článek je spíš o ničem ale já už něco napsat chtěla.... K Měsíci ani nevím co více napsat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama